Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri
Destek Hizmetleri
Destek Hizmetleri
Destek Hizmetleri
Destek Hizmetleri
Destek Hizmetleri
Ulaşım
Ulaşım hizmetleri Ulaşım Turizm tarafından yapılmaktadır. Araçlar 2014 model veya üstüdür. Araçları daha rahat takip edebilmek amacıyla araçlarda GPRS cihazları bulunmaktadır. Firma araçlarını araçlarında eğitim amaçlı kullanılacak teknolojik alt yapıyı oluşturmak zorundadır.(TV, CD çalar) Tüm servislerimizde Rehber Personel bulunmaktadır. 
Servis sürücüleri ve rehber personel araçların her türlü bakım ve emniyetinden sorumlu, saç sakal tıraşlı, sade, temiz ve kamu adabına uygun tek tip kıyafetle hizmet vermektedir. Öğrencilerle uygun şekilde muhatap olup, saygı sınırlarını aşmazlar.
Öğrenciler, adreslerinden alınıp yine adreslerine bırakılır. Bakanlık ya da Valilik tarafından mesai/eğitim saatleri değiştirildiği takdirde taşımacı değişen saat uygulamasına aynen uyar. Öğrencilerin araçlara binmesi ve inmesi sırasında trafikteki araçların öğrenciler için tehlike oluşturmayacak şekilde tam park etmesi sağlar. Servis araçlarında ayakta öğrenci taşınmaz.
 
Yemekhane
Yemekler okul mutfağında yapılmaktadır. Yemek menüsü hey ayın başında internet sitemizden yayınlanmakta ayrıca velilerimize de gönderilmektedir.
 
Sağlık
Okulumuzda revir bulunmaktadır. Okula başlayan her öğrencinin sağlıkla ilgili takibi revirde yapılmaktadır. Özel ve resmi sağlık kuruluşlarından alınan raporların da mutlaka revir kayıtlarına işlenmesi gerekmektedir. Öğrencinin değişen sağlık durumu hakkında ve sağlık servisini bilgilendirmek velinin sorumluluğundadır.
Ayrıca öğrencilerimizin rutin sağlık taramalarını yetkili sağlık kuruluşları tarafından yaptırmaktayız.
 
Güvenlik
·      Okulumuzda gece ve gündüz güvenliğini sağlayan personeller bulunmaktadır.
·      Okulumuz 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.
·      Okululumuzda tüm giriş ve çıkışlar, güvenlik personelince denetlenir.
·      Okullarımızın çevresi devamlı kontrollerle denetlenir.
·      Öğrencilerimiz, velinin belirttiği şahıslar haricinde kimseye teslim edilmez. Şahıstan kimlik göstermesi istenilir.
·      Okul İdaresinin vereceği İzin Belgeleri olmadan hiçbir öğrencimizin okul dışına çıkmasına izin verilmez.
·      Ziyaret ve iş için gelen misafirlerimize ziyaret kart sistemi uygulanmakta ve ziyaretçilerimiz kayıt altına alınmaktadır.
·      Öğrenci servislerinin giriş çıkışları kontrol edilip, her gün okul idaresine rapor verilir.
·      Okullarımızın içi ve çevreleri kameralarla izlenir. Herhangi olumsuz durumda okul idaresini bilgilendirir.