BİLGİLENDİRME

BİLGİLENDİRME

 

Okulunuzda Hangi Birimler Yer Almaktadır?

     Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul düzeyinde tam gün eğitim vermekteyiz. 08.45-16.50 saatleri arasında programlarımız devam etmektedir.

Okulunuzun Eğitim Anlayışı Hakkında Kısaca Bilgi Verir misiniz?

     Okulumuz, eğitim ve öğretimi aynı potada eriten Karakter ve Kariyer Sahibi Nesiller yetiştirme gayesiyle hareket etmektedir. Bunu da en kısa ifadeyle Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli şeklinde tanımlayabiliriz.

Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli Nedir?

     Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli: “Her Sınıf Düzeyine Özel Akademik Planlama, Milli ve Manevi Değerler Eğitimi, Pratik Yabancı Dil Eğitimi, TÜZDER İş Birliği ile Zeka Oyunları Eğitimi, Spor-Sanat-Kültür Eğitimi ve Sağlıklı Beslenme” olmak üzere altı temel dayanak üzerine inşa edilen özel bir programdır.

Okulunuzun Akademik Programları Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

     Anasınıfından itibaren her sınıf düzeyine özel akademik programlar uygulamaktayız. Anasınıfında ve İlkokulda Yaş Grubuna Özel Sınıflarımız, 5.Sınıfta Yabancı Dil Ağırlıklı Sınıf Uygulamamız, Ortaokulda Gelişim Gruplarına Özel Sınıflarımız ve 7.Sınıftan İtibaren Liseye Hazırlık Programlarımız ile Aydınımıza Üstün Eğitim fırsatları sunmaktayız. Çocuğunuzun akademik planlamasını ROTA Programımız ve AKBİM-OBS mobil yazılım uygulaması ile takip edebilirsiniz.

Değerler Eğitimi Programınız Nedir?

     Okulumuzun temel anlayışı olan Milli ve Manevi Değerlerimizi sınıf düzeylerine özel programlarımız ve ders içi - ders dışı etkinliklerimizle öğrencilerimize kazandırmaktayız.

Okulunuzun Yabancı Dil Programı Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

     Okulumuzda ders öğretme değil dil edinme anlayışıyla yabancı dil eğitimi verilmektedir. Konuşma ve uygulamayı temel alan bu yaklaşımla öğrencilerimiz detaylı gramer kurallarına takılıp kalmadan pratik yabancı dil öğrenme imkanı bulmaktadır.

Zeka Oyunları Eğitiminizle İlgili Bilgi Verebilir misiniz?

     TÜZDER (Tüm Üstün Zekalılar Derneği) ile yürüttüğümüz çözüm ortaklığı çerçevesinde çocuklarımızın en büyük sermayesi olan zekalarını geliştirmeye devam ediyoruz. Kırktan fazla oyunla çocuklarımız eğlenirken öğrenmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Okulunuzun Spor Faaliyetleri ve Kulüp Aktiviteleri ile İlgili Bilgi Verebilir misiniz?

     Okulumuzda öğrencilerimiz için Futbol, Basketbol, Voleybol, Binicilik, Masa Tenisi, Badminton, Karate, Taekwondo, Güreş, Jimnastik gibi Spor Faaliyetleri ve Rusça, Çince, Satranç, Ebru, Ahşap Boyama, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Zeka Oyunları, Robotik Kodlama ve Yazılım, Matrak gibi Kulüp aktiviteleri sunulmaktadır.

Okulunuzun Beslenme Programı Nedir?

     Okulumuz bütün birimleri ile “Beslenme Dostu Okul”  sertifikasına sahiptir. Okulumuzda bütün öğrencilerimize Sağlıklı Beslenme ve Helal Gıda Hassasiyeti ile sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ikram ediyoruz.

Okul Kantini Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

     Sağlıklı ve düzenli beslenme kültürüne sahip nesiller yetiştirmeyi amaçlayan ve öğrencilerinin sağlığını maddi kazanımlardan üstün tutan okulumuzda kantin bulunmamaktadır.

Servis hizmetinizle ilgili bilgi verir misiniz?

     Okulumuza hem merkez Efeler ilçesinden hem de yakın yerleşim yerlerinden (İncirliova, Köşk, Umurlu, Nazilli vb) servisle ulaşabilirsiniz. Ayrıca okulumuzun şehir merkezine çok yakın olması sizler için birçok ulaşım alternatifi sunmaktadır.

BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME