Yaz ve Kış Okulları

Yaz ve Kış Okulları

İzmir İsabet 

Yaz ve Kış Okulları 

  • İsabet Yaz ve kış Okulları Eğlenceli Ve Eğitici Programları Görülmeye Değer
  • Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerini için  Eğlenceli ve Eğitici  İsabet Okulları Yaz ve kış  Okulları Programlar Görülmeye Değer.   İsabet Okulları Yaz ve kış okulu Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine hizmet vermekte olup, tam gün olarak gerçekleşmiştir.
  • Uzman eğitmenler tarafından uygulanan programdan öğrenciler ve veliler çok memnun kalıyor. Öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan   Yaz ve kış okulu  programı, zengin içeriği ile çocuklara dolu dolu geçilerek güzel bir tatil imkânı sunmakta.
  • Yaz ve kış okulu anaokulu programında temel kavramlarla başlangıç yaparak,değerler eğitimi, İngilizce, sanat, sportif faaliyetleri zeka oyunları ve gezi, piknik gibi etkinliklerle çocuklara hayatın farklı renklerini sunup, onları ilgi ve yetenekleri ile tanıştırdık.
  • Branşlarında uzman, deneyimli öğretmenler yönetiminde Öğrencilerimiz kendi yaş guruplarına göre guruplara ayrılıp her gurupta bir rehber öğretmen ve bir lider öğretmen eşliğinde eğitimlerine devam etiler. Öğrencilerin sosyal psikolojik ve bedensel gelişimlerini sağlamak,  Yeteneklerini ilgi ve ihtiyaçlarını sergileyebilecekleri  bir ortamda  tatilinin keyfini çıkarmaktadırlar.Öğrencilerimize bu eğitimlerinin yanı sıra   dış mekan gezileriyle gurup içinde uyumlu davranış sergileyebilmek,birlikte hareket edebilmek ve yeni yerler  keşfedip öğrenebilmesi hedeflenmektedir.
  • İsabet Okulları yaz ve kış  okulları eğlenceli ve eğitici geçmekte diyen veliler   yapılacak çalışmaları iple çektiklerini belirtmektedir.

 

 

Yaz ve Kış Okulları
Yaz ve Kış Okulları