Yoğun İstek Üzerine Tanıtım Günleri Başlıyor

Yoğun İstek Üzerine Tanıtım Günleri Başlıyor

Her çocuk eşsizdir ve doğuştan getirdiği muhteşem bir potansiyele sahiptir. Bu potansiyelin ortaya çıkarılabilmesi için uygun eğitim şartlarının oluşturulması gereklidir. Özel Aydın İsabet okulunun amacı, çocuklarımızda var olan bu potansiyelin bütün yönleriyle ortaya çıkarılabilmesidir. 
Okulumuzda insanlık için en önemli ihtiyaç olan üstün nitelikli insan kaynağı yetiştirilmesi hedeflenmiştir. Böylece geleceğin bilim insanlarını, geleceğin sanatçılarını, geleceğin devlet adamlarını ve geleceğin liderlerini yetiştirme yolunda sağlam temeller atılmış olacaktır. Kısaca biz çocuğumuzun Hukukçu olacaksa sadece icra davalarını takip eden bir avukat değil, insan hakları mahkemesi veya Danıştay başkanı olmasını istiyoruz. Bilim adamı olacaksa sıradan bir profesör değil YÖK başkanı olmasını istiyoruz. Yönetici olacaksa küçük bir firmanın personel müdürü değil Uluslararası bir firmanın üst düzey yöneticisi olmasını istiyoruz.
Hedefimiz Mimar Sinanı aşan bir mimarımız, Evliya çelebiyi aşan bir seyyahımız, Nasrettin Hocayı aşan bir nüktedanımız, Dede Efendiyi-Itriyi aşan bir müzik adamımız, Mevlana’yı-Yunus Emre’yi aşan bir gönül adamımız, Biruni’yi-Harezmî’yi aşan bir matematikçimiz, İbn-i Sinayı aşan bir tıp adamımız, N. Fazılı- M.Akifi aşan bir şairimiz olsun istiyoruz. Siz evladınızın bu şekilde yetişmesini istemez misiniz?
Cevabınız Evet İse İsabet Okulları Tanıtım Günlerine Bekliyoruz.