11 SORUDA OKULUMUZ

11 SORUDA OKULUMUZ

Okulunuzda Hangi Birimler Yer Almaktadır?

     Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul düzeyinde tam gün eğitim vermekteyiz.

Okulunuzun Eğitim Anlayışı Hakkında Kısaca Bilgi Verir misiniz?

     Okulumuz, alışılagelen öğretimin ön planda olduğu eğitimin ihmal edildiği anlayışın aksine eğitim ve öğretimi aynı potada eriten Karakter ve Kariyer Sahibi Nesiller yetiştirme düsturuyla hareket etmektedir. Bunu da en kısa ifadeyle Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli şeklinde tanımlayabiliriz.

Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli Nedir?

     Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli: “Her Sınıf Düzeyine Özel Akademik Planlama, Milli ve Manevi Değerler Eğitimi, Pratik Yabancı Dil Eğitimi, TÜZDER İş Birliği ile Zeka Oyunları Eğitimi, Spor-Sanat-Kültür Eğitimi ve Sağlıklı Beslenme” olmak üzere altı temel dayanak üzerine inşa edilen özel bir programdır.

Okulunuzun Akademik Programları Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

     Anasınıfından itibaren her sınıf düzeyine özel akademik programlar uygulamaktayız. Çocuğunuzun akademik planlamasını ROTA Programımız ve AKBİM-OBS mobil yazılım uygulaması ile takip edebilirsiniz.

Değerler Eğitimi Programınız Nedir?

     Okulumuzun temel anlayışı olan Milli ve Manevi Değerlerimizi sınıf düzeylerine özel programlarımız ve ders içi - ders dışı etkinliklerimizle öğrencilerimize kazandırmaktayız.

Okulunuzun Yabancı Dil Programı Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

     Okulumuzda ders öğretme değil dil edinme anlayışıyla yabancı dil eğitimi verilmektedir.Konuşma ve uygulamayı temel alan bu yaklaşımla öğrencilerimiz detaylı gramer kurallarına takılıp kalmadan pratik yabancı dil öğrenme imkanı bulmaktadır.

Zeka Oyunları Eğitiminizle İlgili Bilgi Verebilir misiniz?

     TÜZDER (Tüm Üstün Zekalılar Derneği) ile yürüttüğümüz çözüm ortaklığı çerçevesinde çocuklarımızın en büyük sermayesi olan zekalarını geliştirmeye devam ediyoruz. Kırktan fazla oyunla çocuklarımız eğlenirken öğrenmenin ayrıcalığını yaşıyoruz.

Anasınıfınızda Hangi Yaş Grubu Öğrenciler Öğrenim Görebilir?

     Kaydolduğu gün itibariyle 36-72 Ay aralığında bulunan öğrenciler Anasınıfımızda öğrenim görebilir.

Okulunuzun Beslenme Programı Nedir?

     Okulumuz bütün birimleri ile “Beslenme Dostu Okul”  sertifikasına sahip olup, öğrencilerimize Sağlıklı Beslenme ve Helal Gıda Hassasiyeti ile sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ikram ediyoruz.

Okul Kantini Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

     Sağlıklı ve düzenli beslenme kültürüne sahip nesiller yetiştirmeyi amaçlayan okulumuzda kantin bulunmamaktadır.

Servis hizmetinizle ilgili bilgi verir misiniz?

     Okulumuza hem merkez Efeler ilçesinden hem de yakın yerleşim yerlerinden (İncirliova, Köşk, Umurlu, Nazilli vb) servisle ulaşma imkanınız vardır.

 
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ
11 SORUDA OKULUMUZ