EĞİTİM LİDERLERİMİZ & OFİS SAATLERİ

 

LALE EĞİTİM KURUMLARI VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
ÖĞRETMEN BİLGİLERİ BİRİNCİ GÖRÜŞME GÜNÜ İKİNCİ GÖRÜŞME GÜNÜ
ADI SOYADI BRANŞI GÜN DERS SAATİ ZAMAN ARALIĞI GÜN DERS SAATİ ZAMAN ARALIĞI
Abdülhamid Han Yavuz Sosyal Bilgiler Salı 3. ders 10.50 - 11.25 Perşembe 5. ders 12.20 - 12.55
Aysun Alakuş Müzik Salı 6. ders 13.50 - 14.25 Çarşamba 6. ders 13.50 - 14.25
Burcu Avcı Matematik Salı 6. ders 13.50 - 14.25 Perşembe 6. ders 13.50 - 14.25
Canan Doğan Sınıf Öğretmeni Çarşamba 6. ders 13.50 - 14.25 Perşembe 6. ders 13.50 - 14.25
Canan Ünal Sınıf Öğretmeni Pazartesi 5. ders 13.05 - 13.40 Cuma 4. ders 11.35 - 12.10
Celal Atçeken Değerler Eğitimi Salı 7. ders 14.35 - 15.10 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Cengiz Aygün Türkçe Salı 2. ders 10.05 - 10.40 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Emine Albayrak Sosyal Bilgiler Salı 7. ders 14.35 - 15.10 Cuma 6. ders 13.50 - 14.25
Ercan Çelik Yabancı Dil Pazartesi 3. ders 10.50 - 11.25 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Tayfun Türkoğlu Görsel Sanatlar Çarşamba 1. ders 09.15 - 09.55 Perşembe 3. ders 10.50 - 11.25
Fırat Eroğlu Sınıf Öğretmeni Çarşamba 5. ders 13.05 - 13.40 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Hanifi Tıpırdamaz Din Kültürü Perşembe 5. ders 12.20 - 12.55 Perşembe 8. ders 15.20 - 15.55
Hülya Özşen Sınıf Öğretmeni Pazartesi 3. ders 10.50 - 11.25 Perşembe 3. ders 10.50 - 11.25
Hüseyin Kurt Matematik Çarşamba 2. ders 10.05 - 10.40 Perşembe 4. ders 11.35 - 12.10
İsmail Karatay Sınıf Öğretmeni Perşembe 5. ders 13.05 - 13.40 Cuma 4. ders 11.35 - 12.10
Leyla Çabuk Sınıf Öğretmeni Pazartesi 6. ders 13.50 - 14.25 Cuma 6. ders 13.50 - 14.25
Mehmet Fatih Demirtaş Değerler Eğitimi Salı 7. ders 14.35 - 15.10 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Melike Nur Biçkin Sınıf Öğretmeni Pazartesi 6. ders 13.50 - 14.25 Perşembe 6. ders 13.50 - 14.25
Münevver Akgün Sınıf Öğretmeni Pazartesi 4. ders 11.35 - 12.10 Salı 3. ders 10.50 - 11.25
Nazım Kayhan Türkçe Salı 2. ders 10.05 - 10.40 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Neslihan Büyükesen Zeka Oyunları Pazartesi 1. ders 09.15 - 09.55 Pazartesi 8. ders 15.20 - 15.55
Neslihan Ecik Yabancı Dil Pazartesi 6. ders 13.50 - 14.25 Perşembe 7. ders 14.35 - 15.10
Nükhet Gürol Sınıf Öğretmeni Salı 4. ders 11.35 - 12.10 Cuma 4. ders 11.35 - 12.10
Osman Edik Beden Eğitimi Perşembe 1. ders 09.15 - 09.55 Cuma 6. ders 13.50 - 14.25
Özen Uygun Fen Bilimleri Çarşamba 3. ders 10.50 - 11.25 Perşembe 7. ders 14.35 - 15.10
Rabia Tanrıöğer Beden Eğitimi Pazartesi 6. ders 13.50 - 14.25 Salı 6. ders 13.50 - 14.25
Ramazan Karademir Değerler Eğitimi Salı 7. ders 14.35 - 15.10 Cuma 2. ders 10.05 - 10.40
Rıza Şahiner Bilişim Salı 7. ders 14.35 - 15.10 Çarşamba 6. ders 13.50 - 14.25
Semiha Yağdı Yabancı Dil Cuma 5. ders 12.20 - 12.55 Cuma 5. ders 12.20 - 12.55
Serap Özçelik Matematik Çarşamba 7. ders 14.35 - 15.10 Cuma 6. ders 13.50 - 14.25
Şerife Kadıoğlu Fen Bilimleri Perşembe 6. ders 13.50 - 14.25 Cuma  7. ders 14.35 - 15.10
Tuba Kiraz Yabancı Dil Salı 1. ders 09.15 - 09.55 Çarşamba 8. ders 15.20 - 15.55
Yasemin Değirmenci Sınıf Öğretmeni Çarşamba 4. ders 11.35 - 12.10 Perşembe 3. ders 10.50 - 11.25
Yemliha Akgün Sınıf Öğretmeni Salı 5. ders 13.05 - 13.40 Çarşamba 5. ders 13.05 - 13.40
Yusuf Cihangir Sınıf Öğretmeni Salı 3. ders 10.50 - 11.25 Perşembe 3. ders 10.50 - 11.25
Zeliha Balkış Fen Bilimleri Çarşamba 6. ders 13.50 - 14.25 Cuma 5. ders 12.20 - 12.55
Zeliha Pak Türkçe Pazartesi 5. ders 12.20 - 12.55 Perşembe 7. ders 14.35 - 15.10
               
          Liste alfabetik olarak düzenlenmiştir.